Neolife Hastanesi

Hakkında

NeoLife Tıp Merkezi, üst düzey teknoloji donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile en güncel tedavi protokollerinin uygulandığı, bireylerin tedavilerinin fiziksel ve sosyal yönleri ile desteklendiği onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir.

 

Merkezimizde gelişmiş erken tanı, en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemleri özenle harmanlanarak kişiye özel tedavi programları yürütülmektedir.

 

NeoLife’ta her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerden uzak durulmakta, çok disiplinli tümör konseylerinin görüşleri alınmaktadır. Merkezimizde modern tıbbın en ileri teknolojileri kanser konusunda uzmanlaşmış doktor, radyolog ve uzmanlar tarafından uygulanmakta, bireylerin yaşam kalitesinin artırılması için hasta ve yakınlarına sosyal ve psikolojik destek hizmetleri ile tamamlayıcı tıp seçenekleri sunulmaktadır. NeoLife tüm enerji ve kaynaklarını bu konuya aktararak Türkiye’de kanser konusunda en kapsamlı ve en derinlikli çalışmaları yürütmektedir.

 

NeoLife Tıp Merkezi, Türkiye Kanserle Savaş Vakfı’nın her kesimden vatandaşa en iyi kanser tedavisini sunma misyonunun izinde ilerlerken, bu misyona en iyi şekilde hizmet vermek üzere uzun süreli olarak yapılandırılmıştır.

 

NeoLife’da en son teknolojik ve entegre tedavi yöntemlerini özenle harmanlayarak kişiye özel programlar yürütülmektedir. Bunun için çok disiplinli tümör konseyleri oluşturulmaktadır. Bu konseylerde konularında ihtisaslaşmış doktorlarımız ve medikal ekibimiz yer almaktadır. Her bireyde farklı seyreden kanser hastalığının tanı ve tedavisinde rutin tedavilerin ötesinde,  tümör konseyimizin görüşleri doğrultusunda kişiye özel tedavi planları oluşturulmaktadır.

 

Merkezimiz, bireylerin fiziksel sağlıklarının korunma ve iyileştirilmesinin yanı sıra, yaşam kalitelerinin artırılması için destek vermekte; hasta ve hasta yakınlarına, sosyal ve psikolojik destek hizmetleri sunmaktadır.

 

Günün sonunda en önemli başarımızın, hastalarımızın her birini sağlığına kavuşturmaktan ve hak ettikleri eşsiz özeni göstermiş olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Hizmetler

Başarılı bir tedavinin ilk adımı için en önemli adımın erken ve doğru teşhis olduğunu hepimiz biliyoruz. Tam teşekküllü görüntüleme ünitelerimizde Radyoloji, Nükleer Tıp, Laboratuvar, Genetik ve Patoloji birimlerimizin titiz ve kaliteli çalışması ile doğru teşhisi vermeyi hedefliyoruz.

Onkolojik tedavide ise güvenilir hekimlerimiz tarafından yönetilen Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi bölümlerimizde ise en güncel yöntem, cihaz ve ekipmanlar ile kemoterapi, immunoterapi, hedefe yönelik tedaviler ile radyoterapi, radyocerrahi, brakiterapi ile tedavi opsiyonlarını uygulamaktayız.

Gerek tanı, gerek tedavide yetkin sağlık ekibimiz ve kullandığımız tüm ekipman ve cihazlar ile altın standartları yakalamış durumdayız.

Hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

POLİKLİNİKLERİMİZ

Medikal Onkoloji

Radyasyon Onkolojisi

Girişimsel Radyoloji

Genel Cerrahi

Kadın  Hastalıkları ve Doğum

Psikoonkoloji

Psikiyatri

Nükleer Tıp

Radyoloji