Memorial Lara Tıp Merkezi

Hakkında

Memorial Lara Tıp Merkezi, Memorial kaliteli sağlık hizmetlerinin, Memorial Antalya Hastanesi’nden sonra, Antalya’daki ikinci adresi olarak, Antalya’nın kalbi Lara’da, Antalya başta olmak üzere tüm Akdeniz Bölgesi’ne uluslararası sağlık hizmeti sunuyor.

Memorial Antalya Hastanesi’nin uydu kliniği olan merkez, Memorial’ın uluslararası saygın ve güçlü akademik kadrosu, uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli ile daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için sağlık sorunlarına hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üretecek şekilde düzenlendi.

Lara Bölgesi’nde merkezi konumda bulunan 1.127 m2 alana kurulu 5 katlı binada, hasta konforu ve güvenliğini ön planda tutan modern mimari mekanları ile hizmet veren Memorial Lara Tıp Merkezi; kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve nöroloji gibi bölümleri ile kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaktadır.

JCI uluslararası sağlık standartları ile hizmet veren Memorial Antalya Hastanesi’nden sonra Memorial Lara’da da yanınızda.

Tıbbi Bölümler

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Deri ve Zührevi Hastalıklar

Genel Cerrahi

İç Hastalıkları

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Nöroloji

Ortopedi ve Travmatoloji