Hisar Intercontinental Hospital

Hakkında

Hisar Intercontinental Hospital, halkımıza ve dünyanın birçok ülkesinden bizi tercih eden hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz, Asya ve Avrupa kıtalarının birleşiminde, İstanbul Boğazına 5 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na sadece 20 dakika uzaklıkta, 30.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir.

İleri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, Kalp ve Damar Cerrahisi dahil her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği 7 ameliyathanesi, tek kişilik odalarda her hastaya özel bakım hizmeti verilebilen toplam 36 Yoğun Bakım yatağı ile hasta memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır. Tam donanımlı olarak tüm branşlarda hizmet veren hastanemiz, kuruluşunun birinci yılında, Joint Commision Akreditasyon Belgesi’ni almaya hak kazanmış Türkiye’deki sayılı sağlık kurumları arasında yer almaktadır. Hizmetleriyle Türk Sağlık sektöründe fark yaratan Hisar Intercontinental Hospital yurtiçi ve yurt dışından gelen hastalarının transferi için hazır bulunan helikopter pistiyle de hastalarına en kısa zamanda en hızlı hizmeti vermektedir.

Hastanemizde Multidisipliner tedavi yaklaşımımız ile, yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmeti sunulabilmektedir. Hastalarımız, dünyanın önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Hisar Intercontinental Hospital’ın akademisyen ve uzman hekimleri tarafından uygulanmaktadır. Başarılı klinik sonuçlara sahip hastanemizde, İnvaziv Kardiyoloji, Pediatrik Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Mikronöroşirurji, Laparoskopik Cerrahi, Tüp Bebek, Medikal Onkoloji, Girişimsel Radyoloji, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, kişiye özel Göz Lazer Tedavileri başta olmak üzere tüm birimlerde hizmet sunulmaktadır.

Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her zaman güler yüzlü personelimizle yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz.

Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm birimlerimizle daha uzun yıllar hizmetinizde olacağız.

 

Misyon

İnsanın en önemli varlık olduğu bilinciyle, uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti üreterek hasta memnuniyetini üst seviyelere getirmektir.

Vizyon

Genel ve tıbbi ahlak kurallarından ödün vermeden kadrosuyla; ırk, cins, din ayrımı yapmaksızın insan hayatına sonsuz saygı duyarak yetenekli ve deneyimli kalıcı kadromuzla dünya standartlarında hizmet veren referans sağlık kurumu olmaktır.

Değerlerimiz

Hastalarımız, yakınları ve çalışanlarımız için değer yaratmak ve beklentilerinin de ötesine geçerek sağlık hizmetlerinin etkinliğini artırmak önceliğimizdir.